twisted woods

OPEN YOUR MOUTH WIDE

as jellyfish float by

Червоний лабіринт, Гаїті та новий тур
radiohead
igowet
Невдовзі після відкриття своєї виставки "Червоний лабіринт", Стенлі Донвуд повідомив про оновлення свого сайту: тепер там стало ще цікавіше, а старі роботи акуратно розкладені по поличках.
Останній концерт Radiohead в підтримку гуманітарної місії в Гаїті став доступний для завантаження, прослуховування і принесення насолоди. Також днями Філ Селвей оголосив сольний тур, що відбудеться у березні-квітні в середземноморських країнах. Підтримуватиме і підспівуватиме Філу в цій поїздці буде Ліза Германо.

Sandy PGSORM - These Are My Twisted Words
yevhenorlov
якщо не зважати на запороті барабанні збивки, дуже навіть стерпний кавер на одну з найтемніших пісень Radiohead від хлопців і дівчат з Sandy Paul Green School Of Rock.

Благодійний концерт
radiohead
igowet
Філ анонсував благодійний концерт, який відбудеться у неділю, 24 січня у Лос-Анджелесі. Всі прибутки буде направлено до фонду, що допомагає жертвам землетрусу в Гаїті, а вартість квитків визначається за принципом аукціону з мінімальною ставкою у 250 доларів.
Раніше на форумі етіз з'явилося повідомлення, що Radiohead у повному складі бачили у Лос-Анджелесі. Філіп також додав, що вони наразі займаються записом нового альбому!
Tags: ,

Том Йорк в Копенгагені, на кліматичній конференції
owl
mr_mcmortygreen

+ 1Collapse )

Том на ТБ
radiohead
igowet
Сьогодні Том Йорк буде гостем програми "The Stupid Show", яку веде режисер стрічки "The Age of Stupid" Френі Армстронг, в якій, в свою чергу, було використано "Reckoner" у фінальних титрах, а також на прем'єрі фільму в США Том грав акустичну версію цієї пісні, скориставшись супутниковим зв'язком. Отож, початок програми о 21:00 за Києвом. Приєднуйтесь!

P.S. Тепер вже можна подивитися запис програми.

House of Cards в Мамонті
owl
mr_mcmortygreen
Tags:

Taglibro #16
igowet
Стенлі анонсує нову виставку в наступному році, а також серію нових робіт у своїй крамничці.

...Collapse )

Thom Yorke - Hearing Damage
igowet
Пісня Тома із саундтреку до фільму "New Moon" з'явилася в мережі спочатку як маленький шматочок для ознайомлення в магазині Amazon, а згодом і як повний трек. Згідно з чутками, композиція звучатиме під час сцени сутички, очевидно добра зі злом.Решта альбому з купою вартісних виконавців також доступна.

Thom Yorke - Live at the Orpheum (uncut)
owl
mr_mcmortygreen


тут повний відеозапис концерту Тома Йорка і його нового гурту, що відбувся в Orpheum Theater в Лос-Анджелесі 4 жовтня 2009 року. Перший публічний виступ гурту відбувся в Echoplex 2 жовтня.

«Radiohead» запишуть новий альбом цієї зими
owl
mr_mcmortygreen
«Radiohead» провели це літо у студії, випустивши в онлайн такі треки, як «Harry Patch (In Memory Of)» та «These Are My Twisted Words». Це свідчило про те, що вони серйозно надумали не випускати альбомів у майбутньому. Але гітарист Ед О'Браян підтвердив, що команда насправді зацікавлена у записі інших альбомів і вони вже працюють над наступним після «In Rainbows».

Ед повідомив NME, що завдяки роботі, запланованій на цю зиму, команда «точно» зможе фізично випустити повний альбом наступного року.

«Нас неправильно процитували,» - заявляє Ед у своїх коментарях, гучно додаючи, "МИ БУДЕМО РОБИТИ НОВИЙ АЛЬБОМ!". Незважаючи на це, він сказав, що гурт ще не вирішив як саме його випустять, повідомив, що альбом може вийти на вінілі або компакт-диску чи спочатку з’явиться як завантаження або й ні.

Звідси

?

Log in

No account? Create an account